Messenger

Pomoc prawna

Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa gwarantuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych i samorządowych.

Każda powierzona nam sprawa poddawana jest indywidualnej i szerokiej analizie, aby zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania prawne. Zdajemy sobie sprawę jak ważny dla naszych Klientów jest skuteczny i dobry Adwokat.

O mnie

Praktykę zawodową

rozpoczęłam jeszcze w trakcie studiów, świadcząc pracę na rzecz kancelarii prawnych w Polsce i na terenie Wielkiej Brytanii, a także angażując się w udzielanie porad prawnych w ramach Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Śląskiego.

Pracę zawodową

podjęłam w jednej z kancelarii adwokackich w Katowicach, gdzie zdobyłam wszechstronne doświadczenie zawodowe jako aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. W 2016 roku złożyłam egzamin zawodowy

Jestem wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach.

Biegle władam językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie

Specjalizujemy się
  • w reprezentacji klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, karnych, karnoskarbowych, wykroczeniowych oraz administracyjnych.
Celem działalności
  • Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem jak i na etapie przedsądowym, pomoc w tworzeniu umów i przy prowadzeniu działalności gospodarczej lub non – profit.
Rozwiązywanie problemów
  • prawnych dla zespołu Kancelarii stało się życiową i zawodową pasją. Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie, zapewniając naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz życzliwą atmosferę.

100% ZAANGAŻOWANIA, zapewniamy obronę w każdym stadium postępowania karnego

Kancelaria prawna współpracuje z najlepszymi z branży... notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi.

Obsługiwane obszary

Siedziba Kancelarii Adwokackiej mieści się w centrum Rudy Śląskiej blisko Urzędu Miasta. Mamy swój oddział również w największej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Gołonogu. Świadczymy również nasze usługi na terenie Śląska, a także doradzamy wielu Klientom z różnych stron Polski.

Zakres usług

Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa oferuje Klientom szeroki wachlarz usług prawnych. Głównym obszarem praktyki Kancelarii jest prawo cywilne. W tym zakresie prowadzimy odszkodowania i zadośćuczynienia, sprawy spadkowe, rozwody, podział majątku i inne sprawy rodzinne.

Zakres prowadzonych przez nas spraw to m.in.:

Jak możemy ci pomóc?

Uzyskaj bezpłatną analizę sprawy w ciągu 24 godzin.